Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie

Organizacja pracy Przedszkola

12 listopada 2020

Od 12 listopada zmiana organizacji pracy.

Informujemy, że od czwartku 12 listopada Przedszkole w Kokaninie wraca do poprzedniego czasu pracy tj. godz. 6:30 - 16:30.

Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej (zerówka) zmienia godziny pracy od poniedziałku 16 listopada tj. godz. 7:30 - 15:00.

Ze względów bezpieczeństwa dzieci nie przemieszczają się  - pracujemy w osobnych budynkach, co zmniejsza ewentualne ryzyko zakażenia wszystkich grup. 

Ze względu na wydłużony czas pobytu prosimy, by dzieci, które nie korzystają z wyżywienia miały zapewniony suchy prowiant podzielony na śniadanie, obiad i podwieczorek. Żywność powinna być zapakowana w taki sposób, by umożliwiła pracownikom sprawne podanie, bez konieczności bezpośredniego kontaktu - wskazana jest mała śniadaniówka do każdej porcji. 

Rodzice dzieci korzystających z wyżywienia w Przedszkolu proszeni są, by nie zaopatrywać swoich pociech w słodkie przekąski, kanapki z czekoladą i inne smakołyki:) Staramy się uczyć dzieci nowych smaków, a dieta jest tak zbilansowana, by dostarczyć energii na cały dzień zajęć. Słodkości wpływają na brak apetytu, niechęć do głównego posiłku jakim jest ciepły obiad, a w konsekwencji spory głód w godzinach popołudniowych. Unikajmy tego:) W ostateczności można włożyć do plecaczka owoc:)

 

Dziękujemy.

Magdalena Szczepaniak

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Przedszkole, Kokanin 67

    Przedszkole, Kokanin 67