Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie

Przedszkole

Artykuły

Witamy w Zerówce!

24 sierpnia 2023

Adaptacja w Przedszkolu - ważne informacje o wyprawce.

24 sierpnia 2023

Przedszkole wita po wakacjach!

13 sierpnia 2022

 

Zapraszamy dzieci do Przedszkola w Kokaninie po wakacyjnej przerwie - ruszamy od 16 sierpnia!

Dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci to 25 i 26 sierpnia - kliknij "czytaj więcej", by poznać szczegóły.

Magdalena Szczepaniak
Czytaj więcej o: Przedszkole wita po wakacjach!
Przejdź do - Podsumowanie zajęć w Przedszkolu w Kokaninie

Podsumowanie zajęć w Przedszkolu w Kokaninie

25 czerwca 2022

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania. 
Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy
będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę i angażowanie się w życie przedszkola. Pani Agnieszka, Pani Dominika i Pani Zuzanna zrobiły wszystko co w ich mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mam nadzieję, że im się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy
się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do Zerówki prosimy o odwiedzanie przedszkola - my zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Dziękuję Pani Joli Józefiak i Pani Barbarze Kanteckiej za codzienne bycie u boku dzieci i wszelką pomoc.

Ale przede wszystkim dziękuję Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność. Życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku – wracajcie szybko!

Magdalena Szczepaniak

Listy kandydatów do Przedszkola w Kokaninie

7 kwietnia 2022

Szanowni Państwo

Od piątku - 8 kwietnia 2022 w Przedszkolu w Kokaninie będzie wywieszona lista kandydatów zakwalifikowanych i niezkwalifikowanych do Publicznego Samorządowego Przedszkola w Kokaninie.

Rodzice wymienionych kandydatów zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w formie pisemnego oświadczenia w terminie 8 – 19 kwietnia 2022.

Druk oświadczenia można pobrać w Przedszkolu, niżej na stronie lub napisać odręcznie, zrobić zdjęcie/skan i przesłać na adres sekretariat@zspkokanin.pl

 

Magdalena Szczepaniak

Bal w grupie maluszków- Biedronki

26 lutego 2022

Krąg zaczytanych przedszkoli

7 października 2021

Przedszkole w Kokaninie bierze udział w projekcie „Krąg zaczytanych przedszkoli”, którego pomysłodawcą jest Książnica Pedagogiczna im. Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu. 

Magdalena Szczepaniak
Czytaj więcej o: Krąg zaczytanych przedszkoli