Jesteś tutaj: Start / Informacje / dla Rodzica

dla Rodzica

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów – poradnik MEN

6 września 2020

Ministerstwo Edukacji Narodowej, we współpracy z organizacjami pozarządowymi, innymi resortami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, przygotowało poradnik „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”. Materiał to kompendium wiedzy na temat rozpoznawania sytuacji zagrożeń i reagowania na nie. Poradnik jest przeznaczony dla dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców i uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

M.S.

Zebranie z rodzicami - oddział przedszkolny "ZERÓWKA"

25 sierpnia 2020

Informacja dla rodziców - Aplikacja ProteGO Safe

21 sierpnia 2020

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas skierowali do rodziców uczniów specjalny list, w którym zachęcili do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Szefowie MEN i GIS podkreślili, że narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

Magdalena Szczepaniak
Czytaj więcej o: Informacja dla rodziców - Aplikacja ProteGO Safe

Zebranie z rodzicami - PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA

22 stycznia 2020

Dostęp do dziennika elektronicznego

12 grudnia 2019

Podsumowanie spotkania 12.11.2019

16 listopada 2019

Zebranie

31 października 2019