Jesteś tutaj: Start / Przedszkole

Przedszkole

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Świąteczny Jarmark 2023

Świąteczny Jarmark 2023

6 grudnia 2023

Ruszyła sprzedaż stroików świątecznych wykonanych przez uczniów i nauczycieli ZSP Kokanin. W wykonanie ozdób włożyliśmy wiele pracy i serca. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i dokona zakupu - radzimy się spieszyć - nie starczy dla wszystkich:) Dochód przeznaczamy głównie na zakup materiałów plastycznych i potrzeby zgłaszane przez Samorząd Uczniowski.

Magdalena Szczepaniak
Przejdź do - Pasowanie na Przedszkolaka!

Pasowanie na Przedszkolaka!

22 listopada 2023

Uroczystość pasowania odbyła się 17 listopada 2023. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy „Wesołych Pszczółek”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Magdalenę Szczepaniak. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Gratulujemy i witamy w Kokaninie!

Magdalena Szczepaniak

Przedszkole do hymnu - 2023

16 listopada 2023

Witamy w Zerówce!

24 sierpnia 2023

Adaptacja w Przedszkolu - ważne informacje o wyprawce.

24 sierpnia 2023

Przedszkole wita po wakacjach!

13 sierpnia 2022

 

Zapraszamy dzieci do Przedszkola w Kokaninie po wakacyjnej przerwie - ruszamy od 16 sierpnia!

Dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci to 25 i 26 sierpnia - kliknij "czytaj więcej", by poznać szczegóły.

Magdalena Szczepaniak
Czytaj więcej o: Przedszkole wita po wakacjach!
Przejdź do - Podsumowanie zajęć w Przedszkolu w Kokaninie

Podsumowanie zajęć w Przedszkolu w Kokaninie

25 czerwca 2022

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania. 
Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy
będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę i angażowanie się w życie przedszkola. Pani Agnieszka, Pani Dominika i Pani Zuzanna zrobiły wszystko co w ich mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mam nadzieję, że im się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy
się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do Zerówki prosimy o odwiedzanie przedszkola - my zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Dziękuję Pani Joli Józefiak i Pani Barbarze Kanteckiej za codzienne bycie u boku dzieci i wszelką pomoc.

Ale przede wszystkim dziękuję Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność. Życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku – wracajcie szybko!

Magdalena Szczepaniak